«Impact» — український бренд дизайнерського одягу. Ми маємо власне виробництво у Вінницькій області, де створюємо чоловічі та жіночі речі у повсякденному стилі. 

Для виготовлення ми використовуємо дорогі матеріали, які тестуємо перед запуском у виробництво. У актуальні колекції це стрейч-котон, стрейч-кулір, легкий софт, трикотаж-двунитка та трикотаж-трьохнитка.

Всі моделі ми створюємо самостійно. Наш власний дизайнер слідкує за роботою від етапу ескізу до моменту пошиття. У «Impact» відбувається невпинний творчий процес, тому ми часто презентуємо новинку за новинкою. 

Ми допомагаємо підібрати потрібний для вас розмір та розмір на подарунок. 

На виробництві контролюємо якість кожного шву та рельєфу. Всі речі перевіряються у процесі пошиття та перед відправкою. За статистикою, у нас 0,1% браку. Покупці отримують наші речі надійно запакованими у фірмовий пакет. 

Якщо раптом замовлення вам не підійшло, не хвилюйтеся. У «Impact» легка система обміну та повернення та налагоджений сервіс. Вам буде неймовірно легко підібрати розмір та зробити замовлення. 

Часто наші клієнти — фрілансери, підприємці, українці творчих професій. Кожен, хто цінує комфортний та якісний одяг, що виглядатиме добре протягом тривалого часу. 

Щоб дізнатись більше, слідкуйте за нашим Інстаграм-акаунтом. Там ми демонструємо виробничі процеси, розповідаємо про надходження нових матеріалів, запуск свіжих моделей та тримаємо в курсі всіх новин та нововведень. Наші історії цікаво дивитися, а ще ми дуже любимо жартувати. 

Ви можете зв’язатися з нами через сайт, за номером телефона або через Дірект Інстаграм-акаунту